Bez granic

Projekty reklamowe stają się coraz odważniejsze. Jakiś czas temu do promowania wielu towarów używano czegoś nie do odparcia – widoków skąpo odzianych pań w różnych pozycjach, ewentualnie zamiast bielizny kazano im nosić subtelny negliż. Dzisiaj panie są już nagie, nagość przestała szokować, więc co dalej? Czym – w sposób niezawodny – przykuć uwagę klienta?

Przeciętne studio graficzne przynajmniej co jakiś czas musi zmierzyć się z takim problemem. Dziś, by zaszokować odbiorcę, trzeba wstrzelić się w jego aktualne emocje, dobrze go poznać i dopiero wtedy można podjąć jakieś konkretne działania. Sztuka, w jakiejkolwiek formie, przestała już mieć granice. Dużo mówi się o tym, że wszystko już było i wszystko się przejadło. Czy jednak skończyły się możliwości ludzkich umysłów, nowe rozwiązania, nowe koncepty? Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie na takie pytanie. Niektórym specjalistom od grafiki z trudnością przychodzi znajdywanie coraz to nowych możliwości ekspresji. Tworząc system identyfikacji wizualnej ma się do dyspozycji szereg środków i z reguły któreś trzeba wykorzystać, nie ma innego wyjścia. Przeciętne przedsiębiorstwo, na przykład agencja reklamowa, radzi sobie co jakiś czas wymieniając kadrę. Pomysły tworzą się wtedy same, ponieważ nowi pracownicy stwarzają nowe możliwości.

Takie możliwości daje technologia LED – krzyże apteczne led, legalna reklama apteki, które nie mogą się pokazywać w tradycyjnych formach reklamy a bardzo skuteczna.

Kasetony reklamowe Tarnów w technologii LED może wykonać firma Studio Arte z Tarnowa. Bardzo atrakcyjne ceny jak na ich wysoką jakość realizacji. Firma ta wykonuje kasetony na całą Polskę. Również kasetony z technologią napinanego lica.

dellarte4